Náš príbeh

Skutočné produkty pre zdravie, krásu a dlhovekosť

Že kvalitných a naozaj fungujúcich prírodných produktov pre zdravie a krásu je ako šafránu, zistila Ritta už pred dvadsiatimi piatimi rokmi.

Priala si byť stále zdravá a krásna.

Vnútorne cítila, že existujú možnosti, ako si zdravie a krásu udržať čo najdlhšie a navyše mať vnútornú pohodu celý život.

Nechcela sa zmieriť s tým, že by mala žiť v strachu z chronických chorôb a neduhov staroby. Bola  dievča veľmi zvedavé a vedela, čo chce.

S veľkým nadšením študovala všetky byliny a všetko liečivé z prírody. Začala tvoriť so svojím priateľom produkty, ktoré ponúknu presne to, čo sama hľadala. Kvalitný a funkčný systém.

Hľadala som to najlepšie v prírode. Verila som a stále verím, že existujú mocné byliny a rastlinné druhy, ktoré vedia zázraky. Pretože my sami sme zázrak. Na vlastnej koži som spoznala, čo dokáže správny bylinný recept, ale tiež aj jeho nevhodná kombinácia.

Od malička milujem všetky byliny a rastliny. Rada s nimi komunikujem a stále sa učím, ako prospešné sú pre náš život. Je to už veľmi dlhá doba, čo sa mi dostali do rúk zaujímavé receptúry z pradávneho liečebného systému Ajurvédy. Pamätám si to ako dnes. Bola som nadšená ich silou, ľahkosťou a rýchlym účinkom. A tak sa začal pomaly tvoriť systém Tarani.

Priala som si vytvoriť účinné produkty a systém, ktorý nám všetkým bude pomáhať, navráti nám zdravie, silu a radosť zo života.

Tarani má energiu rastlinnej ríše celého sveta. Je to komplexná starostlivosť. Tento systém je vytvorený pre dnešného moderného človeka, ktorý si želá riešiť problémy ihneď, pritom však potrebuje istotu, bezpečnosť a minimum vedľajších účinkov.

Ale hlavne je to pre nás všetkých, ktorí túžime pochopiť sami seba. Získať sebavedomie, veriť svojmu telu a naučiť sa ho milovať.

Tarani systém ponúka starostlivosť o celého človeka vrátane bylín na vnútorné použitie. O zdravie a krásu sa musí starať. Komplexné výživa nekončí pri pleti, tela alebo vlasov, ale je v nej zahrnutá výživa všetkých tkanív v tele. Jedine potom sa môžu dostaviť dlhotrvajúce výsledky a môžu sa riešiť zastarané neduhy, ktoré nám bránia si udržať mladosť a vitalitu.

Správny postup detoxikácie, ale aj kvalita bylín, je u Tarani na prvom mieste. Nič sa nevyrovná receptúre, ktorá naozaj funguje. Byliny obsiahnuté v produktoch, musia mať vysokú radiovitalitu (vysokú vibráciu) a čo najmenej chemických prídavných látok.

Naše bunky musia plesať a zažívať extázu a potom aj my budeme v absolútnej blaženosti a v šťastí po absolvovaní detoxikácie.

Skrátka, nie je nad to byť zdravý a žiariaci!

Vaša Ritta Oprchalová

Komunikovať spolu môžeme hneď, stačí

zavolať +421 948 780 988 alebo napísať info@tarani.sk